• شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت، شهید حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه امام زمان(عج) ، مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران تسلیت عرض می نماییم.
 • گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  فرش دستباف به عنوان اصیل ترین و ریشه دار ترین هنر ملی ایرانیان همواره جایگاه ویژه ای در میان جهانیان داشته است

  « ادامه مطلب »

 • بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران برگزار شد

  « ادامه مطلب »

 • نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی در ایران همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود

  « ادامه مطلب »

رایزن بازرگانی سفارت ایران در عراق گفت: قرار است در راستای سیاست‌های راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای توسعه همکاری‌های تجاری بین ایران و عراق و افزایش صادرات غیرنفتی، چهار رویداد نمایشگاهی در این کشور توسط ایران برگزار شود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران به نقل از پول نیوز،ناصر بهزاد با اعلام این خبر اظهار کرد: این چهار رویداد شامل نمایشگاه برندهای صادراتی ایران تحت عنوان جشنواره فروش رمضانی در بغداد، نمایشگاه اختصاصی فرش‌های نفیس دستباف ایران در بغداد، پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و فناوری اطلاعات و رسانه در اربیل می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه‌های مذکور که همگی برای اولین بار در عراق طراحی شده‌اند با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران بوده و از حمایت‌های لازم برخوردار خواهد بود.

رایزن بازرگانی ایران در عراق با بیان اینکه هدف از ایجاد این نمایشگاه‌ها تقویت حضور شرکت‌های ایرانی برای توسعه فروش و ایجاد شبکه‌های توزیع صادراتی بوده، بیان کرد: بازار عراق آماده استفاده از کالای با کیفیت ایرانی است و حضور واحدهای خوشنام برای برنامه‌ریزی بلندمدت می‌تواند ضمن کسب سهم مناسب از این بازار موجب تحرک زنجیره تولید داخلی و پیوند آن با تقاضاهای بازار هدف شود.

بهزاد خاطرنشان کرد: با توجه به اقبال از این نمایشگاه‌ها پیش‌بینی می‌شود حدود ۳۰۰ شرکت ایرانی در این چهار رویداد مشارکت خواهند داشت.

وی گفت: سهل بودن مواصلات زمینی از اربیل به ایران و تنوع زمینه‌های سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی در بغداد برای توسعه مبادلات بازرگانی امری مهم است.

رایزن بازرگانی ایران در عراق اضافه کرد: همگرایی درست شرکت‌های ایرانی و عراقی تکمیل کننده نقشه راهی است که همکاری‌های دوجانبه ایران و عراق را افزایش خواهد داد.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه