اخبار

رئیس اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف شهری و عشایری ایران گفت: قیمت مواد اولیه نیز هر روز در حال گران‌تر شدن است به گونه‌ای که قیمت تمام شده نسبت به پارسال ۴۰ درصد افزایش یافته است.

هیئت دولت با اصلاح آیین نامه اجرایی نحوه صدور مجوز فعالیت‌های صنایع دستی و فرش دستباف موافقت کرد.

 رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چهارمحال و بختیاری از فعالیت بافندگان فرش نذری در این استان خبر داد و گفت: شیوع ویروس کرونا موجب کاهش فعالیت کارگاه‌های قالیبافی استان شده است.

 عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: اگرچه فارس در روند صنعت فرش در کشور پیشرو است اما عمده تولیدات فرش این استان در نهایت به نام تولیدات پایتخت ثبت و بودجه و حمایت‌های دولتی به بخش‌های دیگر ارسال می‌شود.

 رئیس اداره فرش سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گرانی مواد اولیه را چالش «فرش» این استان دانست و گفت: سالانه۲۰۰ هزار مترمربع فرش دستباف در چهارمحال و بختیاری بافته می‌شود.

هنر بافت فرش و تابلو فرش در شهرستان آذربایجان شرقی ( تبریز) قدمت چند صد ساله دارد به طوری که قشر وسیعی از مردم این شهربه طور مستقیم یا غیرمستقیم از این هنر کسب درآمد می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در سفر دو روزه به بشاگرد، از کارگاه فرش دستباف بشاگرد در شهر سردشت بازدید کرد.

پیام تسلیت روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران

به سرکار خانم رضایی
       مسوول محترم بخش عضویت اتاق تهران

عضو هیات مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف اظهار داشت: با کاهش حضور فرش دستباف ایرانی در بازارهای بین المللی بعد از تحریم ها ، گردش مالی فرش دستباف در دنیا کاهش یافته است.

نمایشگاه معرفی هنر فرش ایران با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در موزه« MIAT» در شهر میراد آیره کشور پرتغال برگزار خواهد شد.

فرش دستباف خراسان‌رضوی یکی از نفیس‌ترین فرش‌های دستباف ایرانی به شمار می‌رود. این فرش در سبک‌های متفاوت و زیبایی بافته می‌شود به گونه‌ای که به دلیل تنوع بالا در سبک رنگ همواره در سراسر دنیا مورد توجه بوده است.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه