• گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  فرش دستباف به عنوان اصیل ترین و ریشه دار ترین هنر ملی ایرانیان همواره جایگاه ویژه ای در میان جهانیان داشته است

  « ادامه مطلب »

 • بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران برگزار شد

  « ادامه مطلب »

 • نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی در ایران همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود

  « ادامه مطلب »

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سالانه بیش از 7 هزار مترمربع فرش دستبافت توسط قالیبافان سلماس روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران،غلامرضا بابایی  گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: سالانه بیش از 7 هزار مترمربع فرش دستبافت توسط یک هزار و 785 نفر قالیباف این شهرستان روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود و زمینه توسعه بیشتر کارگاه‌های قالیبافی در سلماس وجود دارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی ادامه داد: در شهرستان سلماس بیش از 4 هزار واحد صنفی دارای پروانه معتبر وجود دارد که زمینه اشتغال برای بیش از 10 هزار نفر را فراهم کرده است.

بابایی افزود: همچنین با توجه به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در این شهرستان امید می رود که فعالیت های صنفی و صنعتی در این منطقه با توسعه و پیشرفت چشمگیری مواجه شود.

رییس سازمان صمت آذربایجان غربی ادامه داد: در سلماس علاوه بر 110 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری فعال 88 طرح صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و 800 میلیارد ریال و پیش‌بینی ایجاد فرصت شغلی برای یک هزار و 720 نفر در حال اجرا است.

بابایی تصریح کرد: علاوه بر این، 25 واحد صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و با حجم سرمایه‌گذاری 466 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم برای 440 نفر در حال اجرا است.

وی افزود: سلماس دارای 21 معدن دارای پروانه بهره‌برداری معتبر با حجم سرمایه‌گذاری بیش از 184 میلیارد ریال، اشتغال آفرینی برای 206 نفر، ذخیره قطعی نزدیک به 10 هزار تن و استخراج سالیانه بیش از 334 هزار تن انواع مواد معدنی است که عمده ماده معدنی موجود در این شهرستان سنگ تزئینی مرمر، پوکه معدنی و گچ است.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه