• گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  گزارش اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان در مورد فرش های دستباف نما

  فرش دستباف به عنوان اصیل ترین و ریشه دار ترین هنر ملی ایرانیان همواره جایگاه ویژه ای در میان جهانیان داشته است

  « ادامه مطلب »

 • بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  بررسی صادرات فرش ایران در شرایط جدید سیاسی

  با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران برگزار شد

  « ادامه مطلب »

 • نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه قالی‌های اروپای غربی و هند اروپایی در ایران همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود

  « ادامه مطلب »

 رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از رشد ۳۰۰ درصدی صدور پروانه تولید برای واحدهای تولید فرش دستباف در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران، به نقل از مهدی کلالی در حاشیه جلسه وبینار مرکز ملی فرش ایران اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، شرایط صدور پروانه بهره‌برداری از طریق سامانه بهین یاب (توسط متقاضی ) و هماهنگ (اداره فرش)، به منظور تسریع و تسهیل در انجام امور و جلوگیری از سردرگمی ارباب رجوع مهیا شده است و کلیه اقدامات در داخل اداره فرش سازمان صمت صورت می‌پذیرد و متقاضی به ساده‌ترین شکل ممکن پروانه تولید خود را دریافت می‌نمایند.

وی افزود: در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰، دوازده پروانه تولید برای تولیدکنندگان فرش اعم از کارگاهی، متمرکز و غیرمتمرکز در استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۳۰۰ درصدی روبرو بوده است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تاکید کرد: این واحدهای تولیدی بدون هیچ گونه دریافت تسهیلات مشغول به کار شده‌اند و برای حداقل ۳۰۰ نفر ایجاد شغل شده است.

کلالی تصریح کرد: شرایط پرداخت تسهیلات کارا با بهره ۱۸ درصد و زمان باز پرداخت ۸۴ ماهه برای تولید کنندگان فعال در حوزه فرش دستباف فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، وی خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های صورت پذیرفته شرایط ثبت‌نام طرح بیمه ایران، حامی فرش ایران، ثبت نام بیمه آنلاین بافندگان فرش دستباف به منظور بهره مندی از بیمه تکمیلی نیز مهیا شده است.

پرداخت آنلاین

لطفاً جهت پرداخت وجه به صورت آنلاین، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده و پرداخت نمائید.
مبلغ (ريال) :

خبرنامه

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران

طراحی گرافیکی و طراحی وب سایت توسط استودیو طراحی حاشیه